Всё о мобильных телефонах
      на www.3gmasrer.net

Просування сайтів, тарифи в Україні

Просування сайтів з гарантією за місяць

Цей тариф передбачає оплату тільки за результат - позиції в ТОП-10. Такий вид просування рекомендується для конкурентних тематик і великих компаній.

Тариф - просування сайтів луцьк з гарантією передбачає виведення сайту в Топ-10 пошукових систем Яндекс і Google за ключовими словами. При цьому оплата просування здійснюється тільки за ті дні, коли сайт фактично знаходився в Топ-10 по вибраних запитах.

Які роботи входять у вартість?

  1. Розробка та складання семантичного ядра.
  2. Складається найбільш ефективне семантичне ядро ​​для просування вашого сайту.
  3. Комплексний аудит сайту.

Проводиться пошуковий, технічний і аудит юзабіліті. В рамках аудиту перевіряється працездатність ресурсу, проводиться діагностика його продають якостей і ступеня відповідності вимогам пошукових систем. Дані роботи дуже важливі, оскільки від стану сайту багато в чому залежить успішність його просування.

Внутрішня оптимізація сайту.

Приведення ресурсу у відповідність до вимог пошукових систем безпосередньо визначає успішність всіх подальших робіт з розвитку проекту. Пошукові системи оцінюють сайти з точки зору їх корисності для користувачів. Чим більше на сайті унікального, а головне корисного контенту, тим вище його позиції і відвідуваність.

Зовнішня оптимізація сайту.

Створюється гарна довідкова маса для сайту, на сайтах зі схожою тематикою розміщуються рекламні статті, тим самим підвищуючи його авторитетність.

Работи по збільшенню конверсії на сайті.

Наша мета - не просто привести відвідувачів на ваш інтернет-проект, а й перетворити їх у ваших клієнтів. Для цього ми регулярно аналізуємо продають якості вашого сайту і на протязі всього періоду нашої співпраці розробляємо рекомендації з розвитку вашого сайту, коригуємо стратегію просування, щоб просування з повною віддачею працювала на зростання якісної цільової аудиторії вашого сайту.

Аналіз досягнутих результатів.

В кінці кожного місяця видається розгорнутий звіт про виконані роботи і досягнутих результатах.

Вартість від 1 гривні за слово

Як розраховується вартість послуг?

Протягом перших 3 місяців робіт клієнт оплачує тільки абонентську плату, яка включає всі витрати, необхідні для досягнення результату по просуванню.

Оплата за позиції в перші три місяці не проводиться.

Починаючи з 4 місяці оплачується тільки фактичне перебування ключового слова на цільової позиції.